UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego wy zawsze szukacie jakiegos problemu a to nie te okolice a to nie z tego m-ca a to za krzywo a to za prosto a to słońce jejku ludzie oceniajcie czy wam sie podba!!!!! ajjjjj.....

ineczka

Anuluj