zapomniałem wspomnieć o kastracji (jak sobie pomyśle o pedofilach to mnie bierze na wymioty)ten z góry
zapomniałem wspomnieć o kastracji (jak sobie pomyśle o pedofilach to mnie bierze na wymioty)