UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja jestem za obcinaniem rak i karami cielesnymi (+ kara śmierci ale to nie realne z kolei...) boje się wyjść z domu w dzisiejszym świecie!!!!
sdbvhbsg
ja jestem za obcinaniem rak i karami cielesnymi (+ kara śmierci ale to nie realne z kolei...) boje się wyjść z domu w dzisiejszym świecie!!!!
sdbvhbsg