UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja jestem za obcinaniem rak i karami cielesnymi (+ kara śmierci ale to nie realne z kolei...) boje się wyjść z domu w dzisiejszym świecie!!!!

sdbvhbsg

Anuluj