UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Smerfie, no gapię się na to zdjęcie i gapię, ale Elbląga jakość dostrzec nie potrafię. Ja wiem, że mamy wody morskie w granicach miasta, ale do morza to troszkę od nas daleko...
ŻiM
Smerfie, no gapię się na to zdjęcie i gapię, ale Elbląga jakość dostrzec nie potrafię. Ja wiem, że mamy wody morskie w granicach miasta, ale do morza to troszkę od nas daleko...
ŻiM