UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Smerfie, no gapię się na to zdjęcie i gapię, ale Elbląga jakość dostrzec nie potrafię. Ja wiem, że mamy wody morskie w granicach miasta, ale do morza to troszkę od nas daleko...

ŻiM

Anuluj