UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ech... to były wspaniałe czasy... A teraz we wszystkich sklepach to samo :-( Żadnych wyczekiwanych, atrakcyjnych towarów, tylko codzień ta szynka powszednia. KOMUNO WRÓĆ!!!!
Ormowiec
Ech... to były wspaniałe czasy... A teraz we wszystkich sklepach to samo :-( Żadnych wyczekiwanych, atrakcyjnych towarów, tylko codzień ta szynka powszednia. KOMUNO WRÓĆ!!!!
Ormowiec