UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ech... to były wspaniałe czasy... A teraz we wszystkich sklepach to samo :-( Żadnych wyczekiwanych, atrakcyjnych towarów, tylko codzień ta szynka powszednia. KOMUNO WRÓĆ!!!!

Ormowiec

Anuluj