UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Następniku ~ porównałem do "późniejszego" malucha, bo pamiętam nie tylko ilość KM pojazdu, którym przez wieeele lat poruszałem się żwawo (zwłaszcza 'z górki') i ochoczo (sam go naprawiałem) po całej Polsce.. dla mnie to był wózTrans_sportowy!

rwel

Anuluj