UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pierwsze Simsony ..pamiętam gostka, który miał takiego~_~ i to w wersji Sport ..miał więcej KM, niż nasz późniejszy polskiKrążownikSzos - fiat126p^_^

rwel

Anuluj