UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pierwsze Simsony ..pamiętam gostka, który miał takiego~_~ i to w wersji Sport ..miał więcej KM, niż nasz późniejszy polskiKrążownikSzos - fiat126p^_^
rwel
pierwsze Simsony ..pamiętam gostka, który miał takiego~_~ i to w wersji Sport ..miał więcej KM, niż nasz późniejszy polskiKrążownikSzos - fiat126p^_^
rwel