UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tu sie mylisz bo juz mamy piekny wiadukt przez tory, choc jescze nie czynny! Byc moze przez niego beda jezdzic autobusy do nowego centrum handlowego "Przy obwodnicy".

gosc

Anuluj