UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tu sie mylisz bo juz mamy piekny wiadukt przez tory, choc jescze nie czynny! Byc moze przez niego beda jezdzic autobusy do nowego centrum handlowego "Przy obwodnicy".
gosc
I tu sie mylisz bo juz mamy piekny wiadukt przez tory, choc jescze nie czynny! Byc moze przez niego beda jezdzic autobusy do nowego centrum handlowego "Przy obwodnicy".
gosc