UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"A przecież można się bawić i bez wódki" ..że współdzielniDzierżyńskiego ze szkołą i stocznią na Dzierżyńskiego - wierzę, aaaleŁącznościowcy@_@

rwel

Anuluj