UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"A przecież można się bawić i bez wódki" ..że współdzielniDzierżyńskiego ze szkołą i stocznią na Dzierżyńskiego - wierzę, aaaleŁącznościowcy@_@
rwel
"A przecież można się bawić i bez wódki" ..że współdzielniDzierżyńskiego ze szkołą i stocznią na Dzierżyńskiego - wierzę, aaaleŁącznościowcy@_@
rwel