UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak właśnie bezmyślnie z zemsty na Niemcach rozebrano naszą Starowkę i przepiękny ratusz na Pl. Słowiańskim. Mam nadzieję, że wladze kiedyś pomyślą o rekonstrukcji kamieniczek, o których mowa w artkule. Jak na razie znajdująsię tam parkingi.
Anubis