UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tak właśnie bezmyślnie z zemsty na Niemcach rozebrano naszą Starowkę i przepiękny ratusz na Pl. Słowiańskim. Mam nadzieję, że wladze kiedyś pomyślą o rekonstrukcji kamieniczek, o których mowa w artkule. Jak na razie znajdująsię tam parkingi.

Anubis

Anuluj