UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym wypadku nie ma jednak chyba czego żałować, bo co to za budowa - zieleniec, to tylko zakłamana komuna mogła nazwać tak rozbiórke maiasta że jest to budowa zieleńca.
W tym wypadku nie ma jednak chyba czego żałować, bo co to za budowa - zieleniec, to tylko zakłamana komuna mogła nazwać tak rozbiórke maiasta że jest to budowa zieleńca.