UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym wypadku nie ma jednak chyba czego żałować, bo co to za budowa - zieleniec, to tylko zakłamana komuna mogła nazwać tak rozbiórke maiasta że jest to budowa zieleńca.


Anuluj