UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bardzo nie lubię artykułów z tej serii, bo zawsze zanim doczytam do końca zdążę pomyśleć, że w Elblągu budują/robią coś nowego. A tu takie rozczarowanie. :P
Sven
Ja bardzo nie lubię artykułów z tej serii, bo zawsze zanim doczytam do końca zdążę pomyśleć, że w Elblągu budują/robią coś nowego. A tu takie rozczarowanie. :P
Sven