UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bardzo nie lubię artykułów z tej serii, bo zawsze zanim doczytam do końca zdążę pomyśleć, że w Elblągu budują/robią coś nowego. A tu takie rozczarowanie. :P

Sven

Anuluj