UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hmmm dzis siem odbyl mecz ligowy elblag dzialdowo ale zostal wygrany 79-54 a jak byl u nas 30 zostal wygrany a w srode w zs1 o godz. 16 rozpocznie siem spotkanie elblag nidzica serdecznie zaprasham ;*
Zawsodniczka#06