UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hmmm dzis siem odbyl mecz ligowy elblag dzialdowo ale zostal wygrany 79-54 a jak byl u nas 30 zostal wygrany a w srode w zs1 o godz. 16 rozpocznie siem spotkanie elblag nidzica serdecznie zaprasham ;*

Zawsodniczka#06

Anuluj