UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
2lata po otwarciu o 'Słowiańskiej' tak pisano.. szkoda, że na 50-lecie http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=8526 było tak ciiicho
rwel
2lata po otwarciu o 'Słowiańskiej' tak pisano.. szkoda, że na 50-lecie http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=8526 było tak ciiicho
rwel