UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś to byli chuligani - łza się w oku kręci! Rozrabiali w dni wypłat - kiedy otrzymywali wynagrodzenie za swoją pracę.A kumple abstynenci pałami ich po d..ach.A dzisuaj szcawie,żeby się napić muszą mieć kieszonkowe od starych albo coś przemycić lub ukraść.

scorpio

Anuluj