UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

każde targowisko po dniu pracy wygląda podobne! niech więc staż miejska zakasa rękawy i posprząta ;) albo niech pomoże posprzątać - bo oni powinni pomagać ;P albo..... albo niech samorząd znajdzie fundusze i da godziwą pracę za godziwe pieniądze jakimś bezrobotnym to będzie ok

elemeledudka

Anuluj