UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozdrawiam!Popularna "Odziezowka"byl to kiedys bardzo dobry zaklad ze sklepem firmowym sprzedajacym pidzamy szlafroki...w bardzo dobrym gatunku.Moja rodzina mieszkajaca w glebi kraju przyjezdzala do nas aby sie "obkupic"w tym sklepie oraz w "Plastyku".Nasze miasto "slynelo" z tego.....Chyle czolo przed ludzmi ktorzy wtedy tam pracowali.....Duzo kobiet znalazlo tam chleb.A praca byla ciezka....Pozdrawiam moja kochana "Zawade",przyjechac nie moge na razie-tesknie.....Nie wiem jak teraz idzie tym zakladom bo nie mam kontaktu-ale zycze sukcesow i duzo wiary we wlasne sily....Glowa do gory..

MAMUSIA

Anuluj