UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest bardzo dobry pomysł. Choć nie korzystam ze złobka, ale sama jestem matką dwójki dzieci w wieku szkolnym. Wiem, ile należy się naczekać i nadenerwować w kolejce do lekarza dziecięcego. To z pewnością ułatwiłoby nie tylko pracującym mamom, ale nie narażałoby chore dzieci na "głębsze przeziębienia". Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za jgo realizację.
Mama Małgosia