UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pozdrawiam!Tygodniowe zlobki byly dla kobiet,ktore ciezko pracowaly na produkcji przy maszynach na 3 zmiany.Odziezowka Zamech mialy takie zlobki-jako pamoc rodzicom pracujacym w systemie zmianowym.PLEPS byl to zaden-bylo to powojenne pokolenie,ktore ciezko pracujac uzupelnialo wyksztalcenie w szkolach wieczorowych,wychowywalo dzieci i nie mialo wielkich wymagan.Wypowiedz poprzednika uwazam za obrazliwa.Tym ludziom nalezy sie wiecej szacunku.
MAMUSIA