UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"- poczynienia kroków w kierunku unormowania stosunków pomiędzy personelem pomocniczym i lekarzami." Personel powinien mieć krok aby stosunki były co najmniej poprawne ;-) ps. rewolucje... jak Oni byli zakręceni :-/
Dr Basen