UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"- poczynienia kroków w kierunku unormowania stosunków pomiędzy personelem pomocniczym i lekarzami." Personel powinien mieć krok aby stosunki były co najmniej poprawne ;-) ps. rewolucje... jak Oni byli zakręceni :-/

Dr Basen

Anuluj