Jakim trzeba być Jełopem, aby naśmiewać się i nie rozumieć z czego. Gratuluję głupoty Matole.DRAKO1
Jakim trzeba być Jełopem, aby naśmiewać się i nie rozumieć z czego. Gratuluję głupoty Matole.