UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Samochodów prywatnych praktycznie nie było, a w tramwajach panował ścisk nie do opisania zwłaszcza w tzw. godzinach szczytu.Poprostu była powojenna bieda ale ludzie weselsi, życzliwsi, choć niedomyci niedostrzyżeni i skromnie ubrani...