UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dumny jestem z mojej zapyziałej pegerowskiej podstawówki, gdyż tam uczono mnie, że "Murzyn" pisze się z dużej litery, tak jak Cygan, Polak, Ukrainiec, czy Czerkies.

7-klasowy Wnuczek

Anuluj