UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dumny jestem z mojej zapyziałej pegerowskiej podstawówki, gdyż tam uczono mnie, że "Murzyn" pisze się z dużej litery, tak jak Cygan, Polak, Ukrainiec, czy Czerkies.
7-klasowy Wnuczek
Dumny jestem z mojej zapyziałej pegerowskiej podstawówki, gdyż tam uczono mnie, że "Murzyn" pisze się z dużej litery, tak jak Cygan, Polak, Ukrainiec, czy Czerkies.
7-klasowy Wnuczek