UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no proszę-kiedyś elbląg był poważaną jednostką kolejnictwa..., a czy ktoś pamięta jak tory kolejowe biegły przez całe miasto- od browaru i zdroju,obok'zamechu'' ,koło''feniksu''aż do dworca głównego....- to było to jakieś 20 lat temu.....
NIEZRZESZONY