UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i gdzie jest ta linia? 22 lipca to Pilsudskiego przeciez a tam torow nie ma. Widocznie juz 50lat temu byly "kielbasy wyborcze". P.S. Dziekujmy za UE, co by bylo gdyby za nowa nitke na ogolnej kazdy z nas musialby odrobic czyn spoleczny? A tak UE dala kase a my mozemy spokojnie siedziec w domu i popijac piwko.
shrek