Brawo Dawidzie :) My wszyscy wierzymy w Twoje zdolności fotografa :) GRATULACJE!!!!!Maja ( Kanada :) )
Brawo Dawidzie :) My wszyscy wierzymy w Twoje zdolności fotografa :) GRATULACJE!!!!!