UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe czy zachowaly sie jeszcze takowe wapniarki. Warto by bylo sciagnac jakis stary tabor wyprodukowany w Elblagu i zrobic z tego pomnik :)

Pan Marcin W.

Anuluj