UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I niestety tak było aż do połowy lat 70., kiedy to powszechnie Elbląg nie tylko odpychał ("siedem wiosek połączonych dwoma liniami tramwajowymi". Pompeja Północy, najbrzydsze miasto w Polsce Północnej, miasto bez centrum itd.) a w przestępczości miał trzeci wskaźnik w Polsce.

Wincenty F.

Anuluj