UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I niestety tak było aż do połowy lat 70., kiedy to powszechnie Elbląg nie tylko odpychał ("siedem wiosek połączonych dwoma liniami tramwajowymi". Pompeja Północy, najbrzydsze miasto w Polsce Północnej, miasto bez centrum itd.) a w przestępczości miał trzeci wskaźnik w Polsce.
Wincenty F.