UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A szkoda Aleksandrze. Osobiście uważam że każda opinia (konstruktywna) jest dobra.. może nawet moja. Ale skoro nie chcesz słuchać opinii to po co tu zamieszczasz swoje zdjęcia? Ale jeśli tak Ci to przeszkadza to obiecuję iż następnym razem postaram omijać się Twoje fotografie. Pozdrawiam i życzę Ci nieco dystansu do swoich prac i szczerych koleżeńskich uwag. Ps. Gratuluję nagrody Telewizji Elbląskiej.

Michał

Anuluj