UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bla, bla, bla, czasu sie nie cofnie, warszawa była pokazówką trzeba było zatrzeć ślady po powstaniu warszawskim które nie było chlubą nowych władz polski ludowej gdyby ludność naszych ziem była rdzennie polska to nie pozwoliła by na wywóz maszyn do ZSRR i materiałów budowlanych do Warszawy a tak pomagaliśmy jak mogliśmy ążeby stolica nam pięknie rozkwitła...

KAKTUSPROWOKATOR

Anuluj