UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te dyskusje nie mają sensu - Warszawa musiała zostać odbudowana, państwo bez stolicy jest niemożliwe, gdyby nawet pomysł komuchów na nieodbudowywanie stolicy i budowę nowego miasta od gruntu wypalił, to i tak nie uratowało by to dziesiątków starych miast w kraju o nowych granicach, ludzie dzis by nas nie było na to stać z pomocą UE, a w 1945 pomagali nam Sowieci, jak mogli, mordując elitę i wywożąc wszystko co się da, nie dziwmy sie że rozwalano na budulec kulturowo obce miasta, tylko te rozpropagowanej polskiej histori miały szanse (Olsztyn, Gdańsk). Elbląg w tym sąsiedztwie przepadł i tak już zostanie na dłużej.