UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i wybudowano Warszawę na styl niby Irkucka, Nowosybirska, Kaliningradu, Mińska, czy chociażby naszej Nowej Huty. "Przepiękny" socrealistyczny styl dookoła, bunkry, szare elewacje, płaskie dachy itd.itp. A używano do tej odbudowy pięknej cegły m.in. z elbląskiej Starówki, z malborskiej, z braniewskiej, kwidzyńskiej, z Pieniężna, Piły, m. Zasieki (całkowicie rozebrano po polskiej stronie, a po niemieckiej stronie jest miasto Forst!). I nic dziwnego, że dzisiejsza Warszawa piastuje mało zaszczytne miano jednej z najbrzydszych (o ile nie najbrzydszej) ze stolic europejskich.....

Dragoński W.

Anuluj