UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Napewno należałoby umieścić pamiątkową tablicę na kamienicy przy ulicy Wigilijnej13, być może więcej znanych osób z przeszłości ale i terazniejszości odwiedzało Elblag i warto te zdarzenia upamiętniać ale piekarczyk to miła legenda i oczekuję niecierpliwie nowego pomnika, zwłaszcza że jest on sympatyczną wizją artystyczną twórcy. Im wiecej ładnych przedmiotów w przestrzeni Elbląga tym sympatyczniejsze miasto.Mnie przeszkadzaja raczej ludzie wulgarni i prostaccy.