UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No ale współcześnie nikogo to nie interesuje żadnej tablicy na tym budynku, żadnego pomnika, będzie za to pomnik pajaca pod tytułem piekarczyk, przeciwko Piekarczykowi nic nie mam ale ten pomnik wyglądać będzie jak pomnik pijanego pajaca opartego o lopate.