UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda gadać..Otwierają hale, remontują lodwisko...A gdzie edukacja, gdzie dobrzy terenerzy którzy by poprowadzili zdolnych na podium....Szkoda że odbywają się tylko poazówkim przed wyborcze "że mi zalezy", a młodymi zdolnymi tak na prawde każdy się tylko wyciera....Utórzmy porządne boiska, sekcje kajakowe itp...żeby młodzi nie stali pod klatkami z piwem tylko zdobywali dla miasta medale....

an

Anuluj