UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zauważcie że już 50 lat temu był pomysł jak pozbyć się z dworca ludzi nie będących pasażerami PKP. Ciekaw jestem czy za następne 50 lat problem przestanie istnieć.
ZŁY
Zauważcie że już 50 lat temu był pomysł jak pozbyć się z dworca ludzi nie będących pasażerami PKP. Ciekaw jestem czy za następne 50 lat problem przestanie istnieć.
ZŁY