UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zauważcie że już 50 lat temu był pomysł jak pozbyć się z dworca ludzi nie będących pasażerami PKP. Ciekaw jestem czy za następne 50 lat problem przestanie istnieć.

ZŁY

Anuluj