UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bażantarnie jest bardzo urokliwym miejscem, które jak najbardziej potrzeba wykorzystać. Ale nakładając opłaty za wstęp…? Istnieje przecież tyle możliwości wykorzystania tego kompleksu leśnego i pozyskiwania na jego rozwój środków. Nie dziwie się, że brakuje inwestorów. Im trzeba pokazać gotowe plany i sposób ich realizacji, a jeśli teraz w okresie letnim nie potrafi miasto ściągnąć tam ludzi….to po co inwestować? Co się stało z dawnymi festynami i koncertami gdzie całymi rodzinami się przychodziło? Koncerty są, ale dowiedzieć się można o nich dopiero po fakcie. Reklama jest dźwignią handlu…trzeba zareklamować to miejsce i jakoś to wszystko zorganizować. Wykorzystać szlaki turystyczne do wypraw rowerowych i pieszych wycieczek, kuligów itp. Ale trzeba pokazać ludziom te możliwości …a jeśli zaczną pojawiać się ludzie znajdą się inwestorzy. Czemu nie zorganizować tam tzw. „Zielonej szkoły” i nie wciągnąć w to wszystko studentów PWSZ w Elblągu z kierunku Ochrona Środowiska? Młodzi ludzie z odpowiednią wiedzą i młodzieńczym zapałem? A harcerze? Co się stało z harcerskimi rajdami …? Istnieje wiele możliwości trzeba tylko przedstawić gotowe pomysły z propozycją realizacji… wtedy znajdą się środki i inwestorzy. Propozycja płatnego wstępu jest nie tylko absurdalna …pokazuje nieudolność w realizacji pewnych założeń…