UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To absurd !!! Gdzie miałaby być ta bramka?? Jak można porównywać lata piędziesiąte...kto miał samochód ?, aby dostać się do lasu inną droga. Wyobrażam sobie, co działoby sie po wprowadzeniu takiej płatności. Od osoby 2zł, a rodzina licząca się z 4 osób musiałaby wydać 8zł, czy stać Nas na taki spacer??? Czyli w samochód i innym wejściem. Więcej szkód... jak pożytku z tej oplaty, chyba, że w odległości w koło parku co 5 m będzie stał ochroniarz hihi.....te firmy maja przyszłość !!!!!