UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak by były koncerty i imprezy to bym zapłacił...to jest bardzo urokliwe miejsce o które trzeba zadbać, mam na myśli kompleks parkowy. jak by go przywrócić do stanu z przed II wojny.... a po lesie to niech chodzi kto chce...