UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hmm teraz po 50 latach jest jeszcze gorzej bo poczekalni nie am w ogole a pociag tez tylko 2 razy dziennie i musze zlodziejowi bambrowi piekarzowi placic 5 zl zeby szrotem autobusem dojechac

wilku

Anuluj