UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No ładnie, 50 lat mineło i nic się nie zmieniło. Teraz to można będzie tylko kajakiem dopłynąć do Elbląga. Mosty w Drewnicy i Rybinie skutecznie zablokowały drogi wodne. Historia lubi się powtażać. Gdańszczanie już kiedyś spalili nam port, to teraz jeszcze skuteczniej go zablokowali. Nie ma to jak republika kolesi która żądzi tym bałaganem. Ja już się tylko śmieję z tego wszystkiego. "Ciężkie zatrucie ołowiem" było by wskazane dla odpowiedzalnych za to. Jak by urzędnicy odpowiadali za swoje działania to może w tym debilnym kraju było by lepiej.

Inżynier

Anuluj