UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Stara to prawda, że gospodarz miasta powinien w pierwszej kolejności decydować o mieście" - 50 lat minelo i prezio tej prawdy nie umie przyswoic... ale wybierzcie go znowu, 12 lat stracone :/ jesli komus trzeba przykladu jak sie dba o miasto to zapraszam do lubawy, brodnicy a nawet wysmiewanych (za bezrobocie??) dobrego miasta czy lidzbarka warm.


Anuluj