UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hehe, normalnie tamten zarząd się wywiązywał ze swoich obowiązków, tak jak teraz wywiązuje się obecny. Rzeczywiście "niech się wstydzi zarząd KS Olimpia". :-)
Krzysiek Olimpia
Hehe, normalnie tamten zarząd się wywiązywał ze swoich obowiązków, tak jak teraz wywiązuje się obecny. Rzeczywiście "niech się wstydzi zarząd KS Olimpia". :-)
Krzysiek Olimpia