UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hehe, normalnie tamten zarząd się wywiązywał ze swoich obowiązków, tak jak teraz wywiązuje się obecny. Rzeczywiście "niech się wstydzi zarząd KS Olimpia". :-)

Krzysiek Olimpia

Anuluj