UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tu sie mylisz "troche starszy". Bogaci mieszczanie, zamieszkujacy glownie oklice rzeki Elblag, zwykli umieszczac "loga" na swoich budynkach. Jadnym z nim bylo wlasnie Elbing.
mlody_poinformowany
I tu sie mylisz "troche starszy". Bogaci mieszczanie, zamieszkujacy glownie oklice rzeki Elblag, zwykli umieszczac "loga" na swoich budynkach. Jadnym z nim bylo wlasnie Elbing.
mlody_poinformowany