UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tu sie mylisz "troche starszy". Bogaci mieszczanie, zamieszkujacy glownie oklice rzeki Elblag, zwykli umieszczac "loga" na swoich budynkach. Jadnym z nim bylo wlasnie Elbing.

mlody_poinformowany

Anuluj