UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coś tam "młody" majaczysz - cegły z emblematem ELBING w Warszawie ? Jeżeli już to z stemplami takich cegielni wokół Elbląga jak: Dambitzen, Cadinen, Reimannsfelde, Hopehil (Lühlow), Tolkemit itd. Poza tym wszystko się zgadza - częściowo z pięknej cegły (z elbląskiej Starówki) wybudowano soc-realistyczne budowlane monstrum, zwane dalej Warszawą, która pod względem swej "budowlanej urody" jest tuż z Mińskiem - stolicą Białorusi.
trochę starszy