UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby nie ruina Warszawy wywołana w konsekwencji błędnej decyzji o wybuchu powstania warszawskiego, tro do odbudowy naszej stoliocy (akcja cały naród odbudowywuje stolicę) ta cegła pozostałaby w Elblągu. Obecne pretensje do tamtych decyzji są z obecnego punku widzenia śmieszne. Gdyby zaisniały obecnie w takich samycgh warunkach to też prawdopodobnie podjęto by takioe same decyzje.

KW

Anuluj