UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem parkowanie samochodu na trawniku to karygodne a jakie częste. Powinna być za to wysoka kara i poniesienie kosztów naprawy trawnika.
też kierowca
Moim zdaniem parkowanie samochodu na trawniku to karygodne a jakie częste. Powinna być za to wysoka kara i poniesienie kosztów naprawy trawnika.
też kierowca