UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem parkowanie samochodu na trawniku to karygodne a jakie częste. Powinna być za to wysoka kara i poniesienie kosztów naprawy trawnika.

też kierowca

Anuluj