ta chata jest nawet nawet najlepsze to sa tylko chyba te kwiaty co stoja NA SCIETYM DRZEWIEPasłęcznin
ta chata jest nawet nawet najlepsze to sa tylko chyba te kwiaty co stoja NA SCIETYM DRZEWIE