UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz to sobie pomyslałem, że ta kasa wsadzona w odbudowę Starego Miasta to co by się nie działo, to stąd nie wyjedzie... A jakby to wszystko razem zliczyć - to ho, ho !
nyx
Teraz to sobie pomyslałem, że ta kasa wsadzona w odbudowę Starego Miasta to co by się nie działo, to stąd nie wyjedzie... A jakby to wszystko razem zliczyć - to ho, ho !
nyx