UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz to sobie pomyslałem, że ta kasa wsadzona w odbudowę Starego Miasta to co by się nie działo, to stąd nie wyjedzie... A jakby to wszystko razem zliczyć - to ho, ho !

nyx

Anuluj