UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I pomyśleć można, że na miejscu gdzie teraz odbudowywana jest "starówka" decyzją wtedy wojewody gdańskiego ( taki był podział w tym czasie na województwa w Polsce) miały stać blokowiska.

Kaczorg

Anuluj