UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I pomyśleć można, że na miejscu gdzie teraz odbudowywana jest "starówka" decyzją wtedy wojewody gdańskiego ( taki był podział w tym czasie na województwa w Polsce) miały stać blokowiska.
Kaczorg
I pomyśleć można, że na miejscu gdzie teraz odbudowywana jest "starówka" decyzją wtedy wojewody gdańskiego ( taki był podział w tym czasie na województwa w Polsce) miały stać blokowiska.
Kaczorg